© 2019 boombom 

  • facebook-square
  • Pinterest Black Square
  • boombom

Organizer do samodzielnego wydruku

Organizer, kalendarz to w ostatnim czasie jedna z najbardziej potrzebnych dla mnie rzeczy. Na rynku jest wiele wspaniałych i pięknych kalendarzy jednak nie byłabym sobą gdybym nie stworzyła go sama. Tym bardziej sobą bym nie była gdybym go Wam nie udostępniła.

Na początek powstało kilka podstawowych kart jednak w drugiej części będzie ich więcej i bardziej szczegółowych. Wszystkie przydadzą się na małe i wielkie plany. Bo nic nie ułatwia organizacji jak dobrze zaplanowany dzień, tydzień a nawet miesiąc.

Organizer można wydrukować w formacie A4 lub mniejszym jeżeli nie lubicie aż tak dużych kalendarzy. Drukować można jedno lub dwustronnie, jednak zdecydowanie lepszy efekt uzyskacie drukując po obu stronach. Mimo wszystko pełna dowolność i to od Was zależy jak będzie wyglądał Wasz organizer.

Drukujcie do woli i chwalcie się efektem bo nic tak nie cieszy oka i nie pobudza do dalszej pracy jak Wasze zadowolenie z moich projektów.

W drugiej części do pobrania będzie więcej szczegółowych kart oraz mały tutorial w postaci tworzenia kalendarza w wersji papierowej.

Zapraszam.

Organizer PART 1

Okładka przód - POBIERZ

Okładka tył - POBIERZ

Kalendarz 2016 - POBIERZ

Wielkie Plany - POBIERZ

Plan tygodnia - POBIERZ

Plan miesiąca - POBIERZ

Notatki - POBIERZ

24 wyświetlenia