• boombom

Niezły ze mnie ananas - plakat do pobrania

📷

Lubicie ananasy? Bo ja bardzo - zarówno te w formie owoców jak i jednego małego ananaska którego mam w domu. Nie mogłam się oprzeć pokusie żeby móc stworzyć dla niego grafikę która idealnie odzwierciedli tego małego łobuza.

Nie byłabym też sobą gdybym się z Wami tym nie podzieliła. Nie będzie to zwykły plakat (chociaż i ten też tutaj zagości) jednak pokażę Wam jak stworzyć nadruk na koszulce domowymi sposobami :)

Pomysł znalazłam w necie a konkretnie na blogu deco-szuflada Autorka bloga jest również autorką pomysłu na tego rodzaju transfer a ja Wam tylko go przybliżam w wersji BoomBomowej :)

A więc do dzieła.

Potrzebujemy koszulkę, najlepiej białą bo na takiej właśnie najlepiej będzie widoczny nasz transfer. Ja wykorzystałam starą koszulkę Robercika na wypadek gdyby transfer nie wyszedł. To również Wam polecam. Zanim dojdziecie do wprawy przetestujcie na starych koszulkach lub materiałach.

📷

📷

Nie będę Wam opisywać całego procesu gdyż deco-szuflada zrobiła to tak perfekcyjnie, że z pewnością nie zrobię tego lepiej dlatego też odsyłam Was na jej bloga ---> TRANSFER - ZRÓB TO SAM

No ale przecież potrzebne najważniejsze. Grafika do transferu...oto i ona. Do pobrania jak zwykle, Przygotowana również w odbiciu lustrzanym.

POBIERZ

📷

Dorzucam plakacik - również do samodzielnego wydruku 

POBIERZ

📷

Transfer może być również bazą do namalowania rysunku na koszulce farbami lub pisakami do tkanin wtedy efekt końcowy będzie dużo bardziej wyraźny. Grafikę możecie również wydrukować na papierze termotransferowym i zrobić z niej naprasowankę. Pełna dowolność w tworzeniu.

📷

Mam ogromną nadzieję, że spodoba Wam się ten pomysł ozdabiania koszulek, ale i toreb jak i...drewna. Ten sposób nadaje się również do dekoracji drewnianych elementów a więcej na ten temat poczytacie o tu --> KLIK

0 wyświetlenia

© 2019 boombom 

  • facebook-square
  • Pinterest Black Square